23. aukció
Gáll Ferenc / Francois Gall (1912-1987) Nagybányai részlet gyümölcsfákkal, 1943
53

Gáll Ferenc / Francois Gall (1912-1987)

Nagybányai részlet gyümölcsfákkal, 1943

Olaj, karton, 24x31 cm
Jelezve jobbra lent: E. Gáll F. NB. 43