73. őszi aukció
Fenyő György, mediterrán táj, tájkép
61

Fenyő György (1904-1978)

Mediterrán táj, 1929

Olaj, vászon, 71 x 65 cm
Jelezve jobbra lent: Fenyő 1929
Kikiáltási ár: 2 800 000 Ft
Becsérték: 3 600 000 - 4 600 000 Ft