73. őszi aukció
Fenyő György mediterrán tájkép
122

Fenyő György (1904-1978)

Mediterrán táj, 1930

Olaj, vászon, 70 x 80 cm
Jelezve balra lent: Fenyő György, 1930
Kikiáltási ár: 2 800 000 Ft
Becsérték: 4 000 000 - 6 000 000 Ft

FELTEHETŐEN KIÁLLÍTVA:
– Csontváry Kosztka Tivadar, Fenyő György, Kirchner Jenő, Peterdi Andor festőművészek kiállítása, Ernst Múzeum, Budapest, 1930. október