60. aukció
Duray Tibor (1912-1988) Mediterrán városrészlet világítótoronnyal
66

Duray Tibor (1912-1988)

Mediterrán városrészlet világítótoronnyal

Olaj, vászon, 60,5x81 cm
Jelezve jobbra lent: Duray T.
Kikiáltási ár: 260 000 Ft