60. aukció
Duray Tibor (1912-1988) Sziklás tengerpart, 1960-as évek
108

Duray Tibor (1912-1988)

Sziklás tengerpart, 1960-as évek

Olaj, vászon, 60x80 cm
Jelezve balra lent: Duray T. Jelezve vakrámán: Duray T. Sziklás tengerpart
Kikiáltási ár: 280 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft

Oeuvre-jegyzék: 1965/10.

¦ In.: Molnos Péter: Duray Tibor. BDO Magyarország Vagyonkezelő és Szolgáltató Kft. Budapest, é.n.

¦ Molnos Péter: Duray Tibor. BDO Magyarország Vagyonkezelő és Szolgáltató Kft. Budapest, é.n. 384. oldal