13. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
Hencze Tamás gesztus festészet, kalligráfia, informel, kortárs aukció
114

Hencze Tamás (1938-2018)

Megfestett rajz I., 1985

Akril, vászon, 120 x 70 cm
Jelezve jobbra lent: Hencze '85
Kikiáltási ár: 2 600 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 5 000 000 Ft

KIÁLLÍTVA:
¦ Hencze Tamás. Ernst Múzeum, Budapest, 1987. szeptember 18. – október 18.

KIÁLLÍTVA ÉS REPRODUKÁLVA:
¦ Neue Sensibilität. Ungarische Malerei der 80er Jahre. Galerie der Stadt Esslingen. Villa Merkel, 1987. január 23. − március 1.

REPRODUKÁLVA:
¦ In Memoriam Hencze Tamás. Bodó Galéria, Budapest, 2021, 158. oldal