38. aukció
Radák Eszter (1971-) Melyik nyakkendőmet válasszam?, 1994
66

Radák Eszter (1971-)

Melyik nyakkendőmet válasszam?, 1994

Olaj, vászon, 40,5x60 cm
Jelezve hátoldalon: Melyik nyakkendőmet válasszam? Radák Eszter 1994
Kikiáltási ár: 200 000 Ft
Becsérték: 300 000 - 400 000 Ft