38. aukció
Radák Eszter (1971-) Mottó, 1994
108

Radák Eszter (1971-)

Mottó, 1994

Olaj, vászon, 70,5x100 cm
Jelezve hátoldalon: Mottó Radák Eszter 1994 o.v.
Kikiáltási ár: 320 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft