5. aukció
Mednyánszky László (1852-1919) Menekülők
79

Menekülők

Olaj, vászon, 80x100 cm
Jelezve jobbra lent: Mednyánszky
Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft

69

Tanya tavasszal

Kikiáltási ár: 600 000 Ft
70

Rügyfakadás

Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft
77

Vonuló trén

Kikiáltási ár: 950 000 Ft