A magyar festészet rejtőzködő csodái I.
Kmetty János (1889-1975) Mennybemenetel, 1913
117

Kmetty János (1889-1975)

Mennybemenetel, 1913

Olaj, papír falemezre kasírozva, 75x60 cm
Jelezve balra lent: Kmetty