A magyar festészet rejtőzködő csodái I.
Kmetty János (1889-1975) Almát tartó nő, 1916 körül
109

Kmetty János (1889-1975)

Almát tartó nő, 1916 körül

Olaj, vászon, 70,5x50 cm
Jelezve balra lent: Kmetty