25. aukció
Nyilasy Sándor (1873-1934) Merengés
149

Nyilasy Sándor (1873-1934)

Merengés

Olaj, vászon, 40,5x53 cm
Jelezve balra lent: Nyilasy
Kikiáltási ár: 240 000 Ft

Proveniencia: egykor Schwartz Henrik tulajdonában