25. aukció
Nyilasy Sándor (1873-1934) Szőlős csendélet
141

Nyilasy Sándor (1873-1934)

Szőlős csendélet

Olaj, vászon, 47x65,5 cm
Jelezve balra lent: Nyilasy
Kikiáltási ár: 220 000 Ft