10. aukció
Járitz Józsa (1893-1986) Merengő hölgy, 1917
123

Járitz Józsa (1893-1986)

Merengő hölgy, 1917

Olaj, vászon, 100x73 cm
Jelezve jobbra lent: Járitz 1917
Kikiáltási ár: 380 000 Ft