10. aukció
Járitz Józsa (1893-1986) Szamaras szekér
101

Járitz Józsa (1893-1986)

Szamaras szekér

Olaj, farost, 40x50 cm
Jelezve balra fent: Járitz, hátoldalán: Járitz Józsa
Kikiáltási ár: 280 000 Ft