2. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2020. NOVEMBER)
Konok Tamás (1930-2020) Mérték II., 1976
43

Konok Tamás (1930-2020)

Mérték II., 1976

Akril, vászon, 130x160 cm
Jelezve jobbra lent: Konok 76.; Jelezve hátoldalon: Konok 76/88; No64 Kov. 130 art.2254 157cm 7/7 14/3/16/3 4 ? 120 cm ¦
Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft
Becsérték: 4 000 000 - 6 000 000 Ft