Synthése V., 1979
Olaj, vászon, 32,5x37 cm
Jelezve hátoldalon: Konok 79/38
Kikiáltási ár: 300 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft
Háború utáni non-figuratív és absztrakt művészet. Virág Judit Galéria, Budapest, 2019. május 24. – június 29., katalógus nélkül