37. aukció
Fényes Adolf (1867-1945) Mese táj
23

Fényes Adolf (1867-1945)

Mese táj

Olaj, vászon, 43x60,5 cm
Jelezve balra lent: Fényes A.
Kikiáltási ár: 320 000 Ft