37. aukció
Fényes Adolf (1867-1945) Tóparton
55

Fényes Adolf (1867-1945)

Tóparton

Olaj, vászon, 33x43 cm
Jelezve jobbra lent: Fényes A.
Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft