60. aukció
Bornemisza László (1910-1995) Mesetáj, 1972
189

Bornemisza László (1910-1995)

Mesetáj, 1972

Olaj, farost, 48,5x38,5 cm
Jelezve balra lent: Bornemisza Jelezve hátoldalon: Bornemisza L. 972. 49x39
Kikiáltási ár: 180 000 Ft
Becsérték: 300 000 - 500 000 Ft