60. aukció
Bornemisza László (1910-1995) Meseváros zöld bálnával, 1968
85

Bornemisza László (1910-1995)

Meseváros zöld bálnával, 1968

Olaj, farost, 72,5x89,5 cm
Jelezve jobbra fent: Bornemisza L. 968.
Kikiáltási ár: 650 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 2 000 000 Ft