64. aukció
Bornemisza László (1910-1995) Meseváros, 1975
151

Bornemisza László (1910-1995)

Meseváros, 1975

Olaj, farost, 70x50 cm
Jelezve jobbra fent: Bornemisza L. 975., Jelezve hátoldalon: B.L. 75. Hátoldalon: Bornemisza L. 1975/XII/ 70x50 cm
Kikiáltási ár: 480 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft