64. aukció
Bornemisza László (1910-1995) Upsala, 1967
162

Bornemisza László (1910-1995)

Upsala, 1967

Olaj, farost, 50x69 cm
Jelezve balra fent: Bornemisza 1967
Kikiáltási ár: 400 000 Ft
Becsérték: 700 000 - 1 000 000 Ft