10. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2022. NOVEMBER)
Molnár Sándor (1936-) Metamorfózis, 1983
139

Molnár Sándor (1936-)

Metamorfózis, 1983

Olaj, farost, fa, 108 x 57 cm
Jelezve jobbra lent: Molnár Sándor 1983
Hátoldalon autográf felirat: Molnár Sándor, "Metamorfózis", 1983
Jelezve vakrámán: Elem: Víz, Művelet: Szolúció
Kikiáltási ár: 2 200 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 5 000 000 Ft