10. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2022. NOVEMBER)
Molnár Sándor (1936-) Tumo, 1988
83

Molnár Sándor (1936-)

Tumo, 1988

Akril, akvarell, papír, 73,5 x 51 cm
Jelezve balra lent: Molnár Sándor
Jelezve középen lent: "Tumo" No 11/3
Jelezve jobbra lent: 1988
Kikiáltási ár: 900 000 Ft
Becsérték: 1 300 000 - 1 700 000 Ft

¦ Molnár Sándor: TUMO. Akvarellek, tusrajzok (1987- 1993). MissionArt Galéria, Budapest, 2017. április. 04. – 2017. április. 29.