Kortárs aukció
Fehér László (1953-) Metrón, 1975
21

Fehér László (1953-)

Metrón, 1975

Olaj, farost, 80x100 cm
Jelezve jobbra lent: Fehér László 1975 Jelezve hátoldalon: Metrón, olaj, farost l., 80x100 cm Fehér László 1975. XI.
Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft