Kortárs aukció
Fehér László (1953-) Nő rózsaszín tájban, 2000
60

Fehér László (1953-)

Nő rózsaszín tájban, 2000

Olaj, vászon, 110x110 cm
Jelezve jobbra lent: Fehér László 2000. X. 3.
Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft