59. aukció
Kádár Béla (1877-1956) Metropolisz (Városi forgatag)
143

Kádár Béla (1877-1956)

Metropolisz (Városi forgatag)

Akvarell, papír papírlemezen, 34,5x50 cm
Jelezve középen lent: a Kovács gyerekeknek Kádár Béla
Kikiáltási ár: 6 000 000 Ft
Becsérték: 8 000 000 - 12 000 000 Ft

¦ a művész ajándéka a család doktorának

10

Kádár Béla (1877-1956)

Absztrakt kompozíció

Kikiáltási ár: 500 000 Ft
138

Kádár Béla (1877-1956)

Enteriőrben

Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft
209

Kádár Béla (1877-1956)

Lovak

Kikiáltási ár: 120 000 Ft