63. aukció
Rozsda Endre (1913-1999) Mille soleils
201

Rozsda Endre (1913-1999)

Mille soleils

Olaj, vászon, 60x73,5 cm
Jelezve vakrámán: Mille soleils Endre Rozsda A92
Kikiáltási ár: 4 000 000 Ft
Becsérték: 6 000 000 - 8 000 000 Ft

110

Rozsda Endre (1913-1999)

Önarckép, 1941-1942

Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft
146

Rozsda Endre (1913-1999)

Cím nélkül

Kikiáltási ár: 260 000 Ft