59. aukció
Frank Frigyes (1890-1976) Mimi, 1929
8

Frank Frigyes (1890-1976)

Mimi, 1929

Akvarell, papír, 39,5x35 cm
Jelezve jobbra lent: Frank Frigyes 1929
Kikiáltási ár: 600 000 Ft
Becsérték: 900 000 - 1 200 000 Ft