59. aukció
Frank Frigyes (1890-1976) Műterem, 1948
93

Frank Frigyes (1890-1976)

Műterem, 1948

Olaj, vászon, 65x73 cm
Jelezve balra lent: Frank Frigyes 948; Vakrámán autográf: Frank Frigyes "Műterem"
Kikiáltási ár: 420 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 2 000 000 Ft