Mimi
Akvarell, ceruza, papír, 45x34,5 cm
Jelezve jobbra lent: Frank Frigyes
Kikiáltási ár: 220 000 Ft
Proveniencia: Balabán Imre gyűjteménye
Kiállítva: Csoportkiállítás a szépművészeti kiállítások helységeiben. Frankel Szalon, Budapest, 1932. augusztus, katalógus: 13.