20. aukció
Frank Frigyes (1890-1976) Pínea vörös cserépben
65

Frank Frigyes (1890-1976)

Pínea vörös cserépben

Olaj, vászon, 70x50 cm
Jelezve balra lent: Frank Frigyes, és hátoldalon autográf felirat: Frank Frigyes: Pínea vörös cserépben
Kikiáltási ár: 380 000 Ft