46. aukció
Frank Frigyes (1890-1976) Mimi gyöngysorral
158

Frank Frigyes (1890-1976)

Mimi gyöngysorral

Olaj, vászon, 54,5x37,5 cm
Jelezve balra lent: Frank Frigyes
Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft