46. aukció
Frank Frigyes (1890-1976) Mimi hintaszékben, 1930-as évek
11

Frank Frigyes (1890-1976)

Mimi hintaszékben, 1930-as évek

Akvarell, tempera, papír, 42,5x60,5 cm
Jelezve jobbra lent: Frank Frigyes Hátoldalon autográf felirat: Frank Frigyes Hintaszékben
Kikiáltási ár: 350 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft

KIÁLLÍTVA:
•Sotheby’s. London, New Bond Street, 2004. június
•Aulich Art Budapest, 2004. február

REPRODUKÁLVA:
•Révész Emese: Frank Frigyes (1890-1976). Egy magyar expresszionista. Szeged, Művészetért Oktatás Alapítv