39. aukció
Frank Frigyes (1890-1976) Mimi sárga fotelban, 1938
98

Frank Frigyes (1890-1976)

Mimi sárga fotelban, 1938

Olaj, fa, 131x90 cm
Jelezve balra lent: 1938 Frank Frigyes
Kikiáltási ár: 2 200 000 Ft
Becsérték: 3 600 000 - 6 000 000 Ft

•korábban Dr. Jámbor Zoltánné tulajdonában
(1991)

Oeuvre-jegyzék: 101.
•In.: Gelencsér Éva: Frank Frigyes.
Képzőművészeti Kiadó, Budapest, 1987.

Aukcionálva:
•Mű-Terem Galéria 11. árverés, 4. té