54. aukció
Radák Eszter (1971-) Mindjárt lemegy a nap, és még nem értünk oda, ahol százszorszépek vannak!, 2013
171

Radák Eszter (1971-)

Mindjárt lemegy a nap, és még nem értünk oda, ahol százszorszépek vannak!, 2013

Olaj, vászon, 100x70 cm
Jelezve hátoldalon: Radák 2013
Kikiáltási ár: 480 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 200 000 Ft