54. aukció
Radák Eszter (1971-) Nyugodt falusi környezetben álló ingatlan, belvárosi áron eladó, 2007
5

Radák Eszter (1971-)

Nyugodt falusi környezetben álló ingatlan, belvárosi áron eladó, 2007

Olaj, vászon, 100x150 cm
Jelezve hátoldalon: Radák, 2007
Kikiáltási ár: 460 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 200 000 Ft