Párizs - Nagybánya, 1904-1914
Ziffer Sándor (1880-1962) Modell a műteremben, 1910-es évek eleje
137

Ziffer Sándor (1880-1962)

Modell a műteremben, 1910-es évek eleje

Olaj, vászon, 50x73,5 cm
Jelezve jobbra lent: Ziffer Sándor