Párizs - Nagybánya, 1904-1914
Ziffer Sándor (1880-1962) Nyugvó akt, 1913
136

Ziffer Sándor (1880-1962)

Nyugvó akt, 1913

Olaj, vászon, 94,5x127 cm
Jelezve jobbra lent: Ziffer Sándor 1913