53. aukció
Pechán József (1875-1922) Modell a pamlagon, 1912 körül
137

Pechán József (1875-1922)

Modell a pamlagon, 1912 körül

Olaj, vászon, 49x73 cm
Jelezve jobbra lent: Pechán József
Kikiáltási ár: 10 000 000 Ft
Becsérték: 20 000 000 - 30 000 000 Ft

Kiállítva és reprodukálva:‣ 30. Harminc kép-harminc gondolat.Virág Judit Galéria, Budapest, 2014. október–november, 29. oldal Feltehetőleg kiállítva:‣ VI. Csoportos kiállítás. Művészház, Budapest, 1912.‣ Pechán József gyűj