32. aukció
Schéner Mihály (1923-2009) Moulin Rouge
95

Schéner Mihály (1923-2009)

Moulin Rouge

Olaj, farost, 50x70 cm
Jelezve jobbra lent: Schéner
Kikiáltási ár: 340 000 Ft