32. aukció
Schéner Mihály (1923-2009) Hölgy virággal
86

Schéner Mihály (1923-2009)

Hölgy virággal

Olaj, farost, 59x42 cm
Jelezve jobbra lent: Schéner
Kikiáltási ár: 360 000 Ft