A Dévényi-gyűjtemény
Barcsay Jenő (1900-1988) Mozaikterv arany háttérrel, kilenc figurával, 1963
92

Barcsay Jenő (1900-1988)

Mozaikterv arany háttérrel, kilenc figurával, 1963

Olaj, fa, 29,5x48 cm
Jelezve jobbra lent: Barcsay