56. aukció (2017 október)
Barcsay Jenő (1900-1988) Mozaikterv
65

Barcsay Jenő (1900-1988)

Mozaikterv

Olaj, vászon, 30x40 cm
Jelezve jobbra lent: Barcsay
Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 000 000 Ft

Barcsay Jenő ajándéka Berényi Ferenc festőművésznek