73. őszi aukció
Gyarmathy Tihamér kortárs, Poznan
132

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Mozgások sárga centrummal, (Poznan), 1965

Tus, akvarell, papír, 49,5 x 63 cm
Jelezve balra fent: Gyarmathy T. Poznan, 965
Hátoldalon autográf felirat: 65/36 "Mozgások sárga centrummal" papír, vegyestechnika, 49,5x63cm j.b.f. Gyarmathy T Poznan 965
Kikiáltási ár: 550 000 Ft
Becsérték: 700 000 - 1 000 000 Ft

ÉLETMŰJEGYZÉK-SZÁM: 65/36