58. aukció
Biai Föglein István (1905-1974) Mulató, 1925
7

Biai Föglein István (1905-1974)

Mulató, 1925

Olaj, vászon, 60x50 cm
Jelezve hátoldalon: István Biai Föglein 925
Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 900 000 Ft