58. aukció
Biai Föglein István (1905-1974) Virágcsendélet
121

Biai Föglein István (1905-1974)

Virágcsendélet

Olaj, vászon, 53x72 cm
Jelezve jobbra fent: Biai Föglein István
Kikiáltási ár: 240 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft