26. aukció
Böhm Pál (1839-1905) Müncheni részlet
61

Böhm Pál (1839-1905)

Müncheni részlet

Olaj, fa, 20x39 cm
Jelezve jobbra lent: P. Böhm München
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft