26. aukció
Böhm Pál (1839-1905) Vásárra menők, 1863
115

Böhm Pál (1839-1905)

Vásárra menők, 1863

Olaj, vászon, 49,5x72 cm
Jelezve balra lent: Böhm P. 1863
Kikiáltási ár: 500 000 Ft